KOLEGIUM UČITELŮ

Třídní učitelé

Příjmení Jméno Pozice e-mailová adresa
Pouchlá Alice Duhová tř. pouchla@waldorf-brno.cz
Dobrovolná Lucie 1.H dobrovolna@waldorf-brno.cz
Ayöz Budkovská Pavlína 1.O ayoz@waldorf-brno.cz
Bibzová Ivana 2.P bibzova@waldorf-brno.cz
Kubečková Petra 2.K kubeckova@waldorf-brno.cz
Bártová Anna 3.O bartova@waldorf-brno.cz
Baránková Lada 3.M barankova@waldorf-brno.cz
Stárková Petra 4.J starkova@waldorf-brno.cz
Žáková Marika 4.V zakova@waldorf-brno.cz
Jonáková Štěpaníková Helena 5.B jonakova@waldorf-brno.cz
Vaňková Kateřina 5.L vankova@waldorf-brno.cz
Kašpárek František 6.J kasparek@waldorf-brno.cz
Jedličková Marie 6.O jedlickova@waldorf-brno.cz
Zavřelová  Zuzana 7.tř., zástupce ZŠ zavrelova@waldorf-brno.cz
Voglová Jana 8.tř. voglova@waldorf-brno.cz
Vančura Roman 9.tř., vých.poradce vancura@waldorf-brno.cz

Učitelé odborných předmětů

Příjmení Jméno Pozice e-mailová adresa
Pardyová Dana AJ pardyova@waldorf-brno.cz
Poláková Dominika AJ polakova@waldorf-brno.cz
Šťastná Julie AJ stastna@waldorf-brno.cz
Vaňková Barbora AJ vankovaba@waldorf-brno.cz
Wicha Adam AJ wicha@waldorf-brno.cz
Pazderková Veronika HV, AJ pazderkova@waldorf-brno.cz
Bartošová Martina NJ mbartosova@waldorf-brno.cz
Sobotková Jarmila NJ sobotkovaja@waldorf-brno.cz
Špatná Zuzana NJ spatna@waldorf-brno.cz
Bieliková Martina PČ,ZE bielikova@waldorf-brno.cz
Kubečka Stanislav kubecka@waldorf-brno.cz
Holečková Dana EU holeckova@waldorf-brno.cz
Knedlová Miroslava EU knedlova@waldorf-brno.cz
Bidmanová Strnadová Petra MA, BI bidmanova@waldorf-brno.cz
Poprocká Petra PČ, BI poprocka@waldorf-brno.cz
Jedlička Tomáš MA, ředitel jedlicka@waldorf-brno.cz
Sadila Jiří TV sadila@waldorf-brno.cz
Debnárová Veronika DT debnarova@waldorf-brno.cz
Jabůrková Klára DT, spec. pedagog jaburkova@waldorf-brno.cz
Bielik Petr INF, správce ICT bielik@waldorf-brno.cz

Asistenti pedagoga

Příjmení Jméno Pozice e-mailová adresa
Kučerová Monika AP 2.K kucerova@waldorf-brno.cz
Hořelka Radim AP 2.P horelka@waldorf-brno.cz
Hajdová Pavla AP 3.O hajdova@waldorf-brno.cz
Jeřábková Zuzana AP 4.V jerabkova@waldorf-brno.cz
Daníčková Zuzana AP 4.J danickova@waldorf-brno.cz
Nakládalová Lenka AP 5.L nakladalova@waldorf-brno.cz
Wicha Adam AP 5.L wicha@waldorf-brno.cz
Hnilová Ivana AP 5.B hnilova@waldorf-brno.cz
Pardyová Dana AP 5.B pardyova@waldorf-brno.cz
Špatná Zuzana AP 6.O spatna@waldorf-brno.cz
Brenková
Iva AP 7.tř. brenkova@waldorf-brno.cz
Herman Dominika AP 9.tř. herman@waldorf-brno.cz
Debnárová Veronika DT debnarova@waldorf-brno.cz
Říha Martin DT riha@waldorf-brno.cz

Zkratky:
AP – asistent pedagoga
DT – Duhová třída
NJ – německý jazyk
AJ – anglický jazyk
PČ – pracovní činnosti
MA – matematika
ZE – zeměpis
BI – biologie
TV – tělesná výchova
HV – hudební výchova
VV – výtvarná výchova
INF – informatika

 

Pracovní skupiny vedené učiteli:

DESIGN A ATRIUM – garant Martina Bieliková
SLAVNOSTI – garant Zuzana Zavřelová
POMŮCKY – garant Helena Jonáková Štěpaníková
ZAHRADA – garant Anna Bártová
PR – garant Yvonna Piňosová