Jarní Brigáda

   25.3. 2023

   WŠ Brno

Milí rodiče,
srdečně Vás zvu na jarní zahradní brigádu, která se bude konat 25.3. 2023.
Pro naši školu se rodí nový koncept zahrady jako místa, kde společně tvoříme a pěstujeme. K tomu je třeba zahradu trochu přetvořit a hlavně se zbavit pouště uprostřed pozemku. K tomu potřebujeme mnohé ruce, sílu, trpělivost, nadšení.
Protože nadšení může růst jen ze společného cíle, ráda bych na začátku brigády sdílela návrh konceptu, kam až může naše snaha dojít. A také se dozvíte o překvapení, které bude čekat jako drobné poděkování a zviditelnění společného díla pro každou rodinu na konec brigády.
 
Brigáda bude probíhat v místech školková zahrádka, školní zahrada, hřiště a detašovaná část zahrady – Komín.
 
Posílám odkaz na tabulku, kde jsou jednotlivé listy podle lokace. V listu jsou vždy uvedené práce- úkoly, které by bylo dobré v rámci brigády zvládnout. Přímo na místě vždy bude ještě člověk, který bude práce koordinovat.
Kdo už teď ví, že ho nějaká konkrétní práce zaujala, zapisuje se do tabulky ke konkrétnímu úkoly. Kdo ví, že přijde na pomoc, ale ještě není rozhodnutý, s čím bude pomáhat zapisuje se úplně dolů pod tabulku.
 
 
S dotazy a podněty se, prosím, obracejte na mne (BartovaAnna@seznam.cz, 721722870) nebo na Yvonnu Piňosovou (pinosova@waldorf-brno.cz).
 
Díky a jaru zdar, za pracovní skupinu Zahrada
 
Anna Bártová