KOLEGIUM UČITELŮ ZŠ

Úvod » Základní škola » Učitelé ZŠ

Třídní učitelé

Příjmení Jméno Pozice e-mailová adresa
Pouchlá Alice Duhová tř. pouchla@waldorf-brno.cz
Zavřelová Zuzana 1.M, zástupkyně ZŠ zavrelova@waldorf-brno.cz
Kovalská Anna 1.T kovalska@waldorf-brno.cz
Vaňková Veronika 2.D vankovave@waldorf-brno.cz
Formanová Ivana 2. J formanova@waldorf-brno.cz
Dobrovolná Lucie 3.H dobrovolna@waldorf-brno.cz
Ayöz Budkovská Pavlína 3.O ayoz@waldorf-brno.cz
Bibzová Ivana 4.P bibzova@waldorf-brno.cz
Kubečková Petra 4.K kubeckova@waldorf-brno.cz
Bártová Anna 5.O, metodik prevence bartova@waldorf-brno.cz
Baránková Lada 5.M, výchovný poradce barankova@waldorf-brno.cz
Stárková Petra 6.J starkova@waldorf-brno.cz
Žáková Marika 6.V zakova@waldorf-brno.cz
Jonáková Štěpaníková Helena 7.B jonakova@waldorf-brno.cz
Vaňková Kateřina

7.L, zástupkyně ZŠ

vankova@waldorf-brno.cz
Jedlička Tomáš 8.J, ředitel školy jedlicka@waldorf-brno.cz
Jedličková Marie 8.O jedlickova@waldorf-brno.cz
Holečková Dana 9. holeckova@waldorf-brno.cz

Oboroví a jazykoví učitelé

Příjmení Jméno Pozice e-mailová adresa
Balcarová Jana balcarova@waldorf-brno.cz
Bidmanová Strnadová Petra bidmanova@waldorf-brno.cz
Bielik Petr bielik@waldorf-brno.cz
Bieliková Martina bielikova@waldorf-brno.cz
Debnárová Veronika debnarova@waldorf-brno.cz
Havránková Linda havrankova@waldorf-brno.cz
Janíková Adéla janikova@waldorf-brno.cz
Knedlová Miroslava knedlova@waldorf-brno.cz
Kopáčková Andrea spec. pedagog kopackova@waldorf-brno.cz
Kubečka Stanislav kubecka@waldorf-brno.cz
Munteanu Renata munteanu@waldorf-brno.cz
Pazderková Veronika pazderkova@waldorf-brno.cz
Poláková Dominika polakova@waldorf-brno.cz
Poprocká Petra poprocka@waldorf-brno.cz
Sadila Jiří sadila@waldorf-brno.cz
Skopalíková Marie skopalikova@waldorf-brno.cz
Sobotková Jarmila sobotkovaja@waldorf-brno.cz
Šťastná Julie stastna@waldorf-brno.cz
Věčorková Šárka vecorkova@waldorf-brno.cz
Voglová Jana voglova@waldorf-brno.cz
Zemanová Hana zemanova@waldorf-brno.cz

Asistenti pedagoga

Příjmení Jméno Pozice e-mailová adresa
Kučerová Monika AP DT kucerova@waldorf-brno.cz
Hnilová Ivana AP DT hnilova@waldorf-brno.cz
Šimková Petra AP 1.M simkova@waldorf-brno.cz
Boháčová Kateřina AP 4.P bohacova@waldorf-brno.cz
Ulrichová Anna AP 5.O ulrichova@waldorf-brno.cz
Munteanu Renata AP 6.V munteanu@waldorf-brno.cz
Hojovcová Marie AP 6.J hojovcova@waldorf-brno.cz
Hryciów Nakládalová Lenka AP 7.L nakladalova@waldorf-brno.cz
Herman Dominika AP 7.B herman@waldorf-brno.cz
Halouzková Olivie AP 8.O halouzkova@waldorf-brno.cz
Brenková
Iva AP 9.tř. brenkova@waldorf-brno.cz
Fasorová Renata AP ZŠ fasorova@waldorf-brno.cz

 

Pracovní skupiny vedené učiteli:

SLAVNOSTI – garant Zuzana Zavřelová
POMŮCKY – garant Helena Jonáková Štěpaníková
ZAHRADA – garant Anna Bártová
PR – garant Yvonna Piňosová